Skip to content Skip to footer

Uzun Ömürlü Koruma

Kokusuz, kurşunsuz ve kolay uygulanabilir…

PROTECT AQUA, UNE EN 71-3 Avrupa standartlarına uygu ve ağır metaller içermeyen su bazlı yapısıyla kokusuz ve kurşunsuz bir boyadır. Boyama yaparken sağlığınızı riske atmaz, kokusuz yapısıyla konforlu bir çalışma ortamı sunar ve aile fertlerinizin sağlığını korur.


Su bazlı formülü, toksik kimyasallar içermez ve su kaynaklarına zarar vermez. Doğaya saygılı bir şekilde üretilir, böylece çevre kirliliğini en aza indirir. Profesyonelce geliştirilen formülü sayesinde mükemmel yapışma özelliği gösterir, böylece uzun süre dayanıklı bir sonuç elde edersiniz. Ayrıca, kolayca temizlenir ve bakımı kolaydır.

Uzun Ömürlü Koruma

Canlı Renkler, Sürekli Koruma

PROTECT AQUA, uzun ömürlü koruma ve canlı renkler sunarak evlerinizi daha sağlıklı ve çevre dostu bir şekilde renklendirir. Bu su bazlı boya formülü, kokusuz ve kurşunsuzdur, böylece evinizdeki boyama işlemlerinde sağlığınızı korurken çevreye de saygı gösterir.

Ayrıca, renklerin uzun ömürlü olmasını sağlayarak evinizdeki yaşam alanlarını uzun süre boyunca canlı tutar, solma, sararma veya dökülme gibi sorunlarla karşılaşmanızı engeller. ÜNLÜ PROTECT AQUA ile evinizi renklendirirken hem sağlığınızı hem de çevreyi düşünün, uzun süreli koruma ve canlı renklerin keyfini çıkarın.

Protect Aqua
Ürün Kategorileri

Ahşabınızı Zamanın ve Hava Koşullarının Etkilerinden Koruyun

PROTECT AQUA – Ürün Katalogları

Yukarı