Skip to content Skip to footer

GİZLİLİK POLİTİKASI VE KULLANIM ŞARTLARI

Bu beyan www.unluboya.com.tr (Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi) 'nin gizlilik politikasını içerir. www.unluboya.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.unluboya.com.tr üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, www.unluboya.com.tr ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve Aydınlatma Metni'ni inceleyebilirsiniz.

Bilgilere sadece yetkili Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Ancak Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kusuru olmaksızın bu bilgilere üçüncü kişilerin erişimi nedeniyle doğacak Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu olmaz.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir.

Sitemizden doğrudan veya dolaylı olarak kullanılan öğeler dahil Sitemiz üzerinden sağlanan bilgiler ve içerikle ilgili olarak açıkça veya dolaylı olarak garanti vermeyiz; hiçbir taahhütte veya beyanda bulunmayız. Siteye gönderilen yorum ve bilgilerin güvenilmesi gereken tavsiye niteliğinde olması amaçlanmamaktadır. Sitedeki yanlışlardan veya kusurlardan dolayı sorumluluk kabul etmeyiz ve Sitede yer alan bilgi ve görüşler temelindeki kararlar sadece kullanıcı sorumluluğundadır.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine aittir. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süe askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bu nedenle Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin kullanıcılarına veya üçüncü kişilere karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kullanıcıların sistemden yararlanmaları sırasında ortamda bulunduracakları dosyaların, mesajların bazılarını veya tamamını uygun göreceği periyotlarla yedekleme ve silme yetkisine sahiptir. Yedekleme ve silme işlemlerinden dolayı Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulmayacaktır.

Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu Kullanım Koşulları’nın uygulamasında değişiklikler yapabilir, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. Yaptığımız değişikliklerden haberdar olabilmeniz için bu Gizlilik ve Kullanım Şartlarını düzenli olarak kontrol ediniz. Sitemizi kullanmaya devam ediyorsanız bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu değişiklikleri kabul etmiyorsanız Sitemizi kullanmamalısınız.

Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi işbu her tür hizmet, ürün, kampanya, vs. bilgiler ve Sitemizi kullanma/üyelik koşullarını önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Sitemiz’de yayınlanmasıyla yürürlüğe girerler. Sitemizin kullanımı ya da Sitemize ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları/uygulamalar için de geçerlidir. Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ve durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sitemizin böcek ve/veya virüs içermediğine dair garanti vermeyiz ve beyan veya taahhütte bulunmayız ve uygun virüs kontrol yazılımının kurulmasını sağlamaktan kullanıcı sorumludur. Kullanıcı,  Sitemiz’deki, yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda Sitemizin garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş - çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı kullanıcının veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir.

Sitemizle veya Sitemizin, Sitemize bağlantı yapılan web sitelerinin ve gönderilen materyallerin kullanımıyla, kullanılamamasıyla ya da kullanım sonuçlarıyla bağlantılı olarak kullanıcının neden olduğu doğrudan, özel, dolaylı ya da tesadüfi zarar veya ziyanlardan Ünlü Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulamaz.